
Een afgelegen huisje in de bergen is de woonplaats van een klein gezin. Op een dag ligt de vader in het gezin opeens dood in de sneeuw. Wat is de oorzaak? Gaat het om een ongeluk? Pleegde de man zelfmoord? Of is hij vermoord? De film draait om de rechtszaak die daarop volgde en zoomt in op de relaties binnen het gezin. Deze Franse film kreeg vijf Oscarnominaties en won er één.
Dat wordt nagelbijten bij prachtige dialogen, complexe personages en moeilijke keuzes. Een film waar je over blijft nadenken op 15 maart, 20:00 uur in het Dorpshuis. Kosten: € 4,00.
Geïnteresseerd ? In de appgroep van de Filmclub komt binnenkort meer details en een link naar de trailer van de film.Nog geen lid van de appgroep? Stuur een appje naar Jeannet, Irma, Corrie of Thijs (zie hieronder) of bel, en we voegen je toe. In de week voor de filmavond sturen we in de appgroep nog een herinnering.
De Filmclub
Jeannet 06-55933722 – Irma 06-10180813 – Corrie 06-28194839 – Thijs 06-24696231