Onlangs zijn wij bij de deuren langs geweest met de intekenlijst en het programma van het dorpsfeest op 10,11, en 12 juli. Vanaf nu is het dan ook mogelijk om jezelf of je team op te geven voor de verschillende onderdelen van het programma. De eerste teams hebben zich al aangemeld, maar er kan nog meer bij!

Voor de bingo/quiz op vrijdagavond geef je je op met een team van 4 personen, Kom vooral verkleed, want er is een prijs voor het mooist verklede team in het thema ‘zomerse kerst’.

Voor de bassischoolkinderen zijn er op zaterdagochtend spelletjes. Ook hier vragen we om de kinderen op te geven. Graag met naam, leeftijd en groep (basisschool). Let op: ook dit jaar zijn er weer spelletjes voor kinderen van 2-4 jaar!

Voor de puzzel- en spelletjesmiddag geef je je op met een team van 5-7 personen, met minimaal 2 generaties en 4 sportievelingen. Ga samen de uitdaging aan met leuke puzzels en spellen. Geef je op als duo, trio of individueel (wij maken dan teams). Graag ook de teamnaam doorgeven bij de opgave!

Het kaatsen op zondag wordt georganiseerd door K.f. Itens e.o. Het wordt een laagdrempelige wedstrijd waarbij het vooral draait om het plezier en de gezelligheid. Opgeven voor deze sportieve kaatspartij (zonder want) kan dan ook via het bestuur van de kaatsvereniging of via kf-itens@live.nl Graag opgeven voor 8 juli 20.00 uur.

Inschrijven en afrekenen voor de barbecue kan zaterdag 11 juli op het feestterrein.

Natuurlijk hopen we op een recordaantal deelnemers!
Lukt het niet om een team van 4/5/6/7 personen te vinden? Geen paniek! Je mag ook een incompleet team opgeven, of individueel, duo of trio. Dan proberen wij er t.z.t. een compleet team van te maken.
Dus niet twijfelen, maar meedoen!

Opgeven, Contact, vrijwilligers & Vragen
De feestcommissie is bereikbaar via mailadres: fjouwerdoarpendorpsfeest@hotmail.com Iedereen die zich zelf of een team wil opgeven, kan dan ook gebruik maken van dit e-mailadres. Opgeven kan tot woensdag 8 juli 20.00 uur!

De feestcommissie